Ako dostať stopy THC z tela?

Občas sa zíde dopriať si detox a odplaviť všetky stopy marihuany z organizmu a občas ani nemáte na výber nakoľko sa napríklad uchádzate o pracovnú pozíciu a viete, že jej súčasťou sú pravidelné testy na prítomnosť návykových látok v tele. Život je boj avšak síce THC ostáva vo vašom tele len po dobu týždňa, pre ťažkých fajčiarov môže byť úspešné prejdenie testom oveľa ťažšie. Avšak v súčasnosti existujú spôsoby ako si vyčistiť organizmus a je dobré vybrať si práve tie najlepšie z nich za účelom zbavenia sa metabolitov THC.

Čo sú metabolity THC a na čo sa zameriavajú drogové testy?

Drogové testy väčšinou zahŕňajú testovanie moču na prítomnosť metabolitov.

Takže čo sú to vlastne tie metabolity? Som rád, že sa pýtate. Metabolity sú vedľajším účinkom látky potom, čo už bola spracovaná telom. V tomto prípade budú chlapíci v bielych plášťoch vo vašom organizme hľadať stopy metabolitov THC alebo ak chcete vedeckejšie vyjadrenie, tak ide konkrétne o

THC-COOH

Aby ste vedeli, či ste pripravení na takýto test, potrebujete byť schopní zistiť množstvo metabolitov THC vo vašom tele a taktiež musíte vedieť úroveň testovania, ktoré vás čaká. Viem, že to možno znie komplikovane, no chystám sa vám to dôkladnejšie vysvetliť.

Ako dlho ostáva marihuana vo vašom organizme?

Polčas rozpadu u THC metabolitov je sedem dní. To znamená, že každých sedem dní klesne počet metabolitov vo vašom tele o 50%. S týmto poznatkom môžeme konštatovať, že sa vaše telo zbaví THC metabolitov v dobe cca 3-4 týždňov.

Avšak je veľmi dôležité dodať, že tieto čísla môžu byť taktiež závislé na tom ako často fajčíte, v akých množstvách a taktiež aká je vaša telesná hmotnosť.

Vzhľadom na to, že je THC rozpustný v tukoch, veľmi ľahko môže dôjsť k tomu, že sa naukladá vo vašom tukovom tkanive. Výsledkom je, že vaše tukové bunky začnú uvoľňovať THC metabolity do krvného obehu, čo vôbec nie je dobré.

Ale hádajte čo? Stále môžete testami prejsť aj s tým, že ste sa nezbavili 100% všetkých THC metabolitov. Je to hlavne preto, že sa potrebujete dostať pod prípustnú hranicu ktorou je 50mg/ml. Ak sa vám to podarí, vaše testy sa budú považovať za negatívne a budete bez postihu!

Som si istý, že si teraz myslíte niečo ako: „Nezaujímajú ma nejaké THC metabolity! Len chcem vedieť ako sa dá prejsť drogovým testom!“ Ukľudnite sa, hneď vám predložím fakty.

Ako prejsť testom na prítomnosť drog?

Základnou metódou prejdenia testami je dostatočné zriedenie vášho moču aby ste dosiahli to, čo som pred chvíľou spomínal a teda hranicu 50mg/ml.

Je s tým len jeden problém. Laboratórni pracovníci si na príliš zriedený moč dávajú pozor. Vážne, vedia o čo vám ide… Takže čo z toho vyplýva? Potrebujete nielenže zriediť svoj moč, ale taktiež aj nejak zakryť fakt, že je váš moč zriedený.

Môžete vypiť detox nápoje, ktoré zabránia zriedenému moču no uistite sa, že sú kvalitné! Dôveryhodnou značkou je Clear Choice Rescue Cleanse.

Takže teraz ste tak nejak nahnevaní lebo sa vám to nezdá? Existujú aj spôsoby maskovania zriedeného moču.

Ako zamaskovať zriedený moč?

Existuje niekoľko spôsobov ako si zriediť moč.

Začnime vodou. Voda je skvelá na prečistenie si organizmu, no nemali by ste ju hltať na litre len pár dní pred testami. Taký prístup len zriedi váš moč na určitý čas a tak je to zbytočné. Práve v tomto vám môže pomôcť Rescue Cleanse.

Mali by ste vypiť 3-4 litre vody v deň testovania a pred odchodom na testovanie, povedzme že pár hodín pred, by ste mali vypiť ešte okolo 1,5-2 litre vody. Je dôležité poznať svoje hranice a mali by ste maximálne vypiť 2 litre.

Poznámka: Požitie príliš veľkého množstva vody môže viesť až k smrti a to nie je spôsob akým chcete aby to dopadlo.

Po vypití veľkého množstva vody bude váš moč bez farby a bude obsahovať malé množstvo kreatínu. To je dobré, či? Hmm, no ani nie.

Tým, že je váš moč bezfarebný a obsahuje málo kreatínu výskumníci zistia, že ste sa až prílišne snažili očistiť si organizmus a to nechcete.

Ako vykonať toto všetko a NAPRIEK tomu prejsť drogovým testom?

Existujú dve dôležité látky, ktoré vám pomôžu – Vitamín B a Kreatín.

Vitamín B je dôležitý lebo zafarbí váš moč do žlta a tak muži v bielom nebudú podozrievaví. Najúčinejšia forma Vitamínu B je buď Vitamín B-2 alebo Vitamín B-12. Odporúča sa užiť 50-100mg pár hodín pred testovaním.

Okrem vitamínu B vám môžu pomôcť aj kreatínové doplnky. Kreatín, chemický odpadový produkt prítomný prirodzene vo vašom tele, môže týpkom v bielych plášťoch pomôcť zistiť, či je váš moč zriedený alebo nie.

Keďže polčas rozpadu u kreatínu je len 3 hodiny, mali by ste pár hodín pred testom užiť nadpriemernú dávku. Kreatínové doplnky výživy nájdete hocikde a akonáhle je kreatín strávený vaším organizmom, bude úplne z vášho tela odstránený. Super, však?

No to nie je všetko. Existuje viacero vecí, ktoré vám pomôžu zaistiť to, že sa zbavíte metabolitov THC.

Ďalšie tipy ako prejsť testami

1. Necvičte

Vyhnite sa cvičeniu aspoň 24 hodín pred testami. Niektorým to určite nebude robiť problém, však? No vy, posilkoví závisláci, vyhnite sa mu, pretože spôsobí to, že sa úroveň THC metabolitov vo vašom tele náramne zvýši a to určite nechcete.

2. Prúd

Keď močíte to skúmavky, mali by ste len „strednej“ časti prúdu vášho moču dovoliť dostať sa do nej. Je to dôležité pretože prvé a posledné dávky vášho moču obsahujú najvyššie množstvá zlých metabolitov.

3. Detox nápoje

Detox nápoje môžu byť nápomocné, no len v tom, že vám zriedia moč o čom už vieme, že nestačí. Avšak detox nápoje taktiež obsahujú Vitamín B ako aj kreatín čo taktiež pomáha zakryť fakt, že je váš moč zriedený. Produkt, ktorý vám s tým môže pomôcť sa nazýva Clear Choice Rescue Cleanse.

4. Syntetický moč

Ak je čas proti vám, nebojte sa, môžete použiť syntetický moč. Clear Choice Sub Solution je populárny produkt dostupný prostredníctvom on-line objednávky. Clear Choice je v skutočnosti jednou z najstarších a najdôveryhodnejších spoločností na syntetický moč.

Dám vám pár rád. Pokiaľ praktizujete fajčenie marihuany pravidelne, alebo máte vysokú úroveň telesného tuku, zriedenie nemusí byť také účinné a vyčistenie vášho organizmu môže trvať dlhšie. V takom prípade môžete použiť moč nefajčiara, no je to len na vás, či sa tak rozhodnete. Veľa šťastia!