Marihuana: Ako zakryť, že si totálne zhúlený?

Ak si pravidelným užívateľom marihuany (zdôrazňujeme slovo „užívať“, nie prechovávať – to by bolo ilegálne), veľmi dobre vieš, že keď si odpálený do inej dimenzie, ľudia to na tebe dokážu spoznať a je jedno, či miluješ bongo alebo brko, ktoré pritom brzdíš cigaretou.

Tomu by si sa však mal vyhýbať – najmä ak ide o rodinu alebo, nedajbože, niekoho z práce. Ak chceš cestovať vesmírom a dosiahnuť, aby to nikto nezistil, budeš si musieť dávať pozor na viacero vecí.

červené oči, ako zakryt že si zhúlený

Podozrivo červené očká

Jasné, možno máš len poriadnu opicu alebo si stále opitý, no ak sa viacero syndrómov nazbiera, časom ukážu na marihuanu. Na červené či suché oči odporúčame akékoľvek očné kvapky z lekárne, a to nielen preto, aby si zakryl očividné dôsledky tvojho intergalaktického tripu – no tiež pomohol samotnej mikrokultúre v tvojich očiach.

Klasický Visine či Hypromelóza postačia a tvoje oči budú rýchlo hneď v pôvodnom stave. Ešte zabrániť ústam, aby trepali dve na tri a môžeš sa postaviť pred celý dav. Samotné kvapky stoja maximálne pár eur a vydržia ti desiatky tripov, rozhodne tak nejde o zlú investíciu.

ako zakryt ze si zhuleny a zapáchaš

Poriadne páchneš

Pach marihuany je veľmi špecifický a zbaviť sa ho naozaj nie je jednoduché – okrem voňavky, celej pixle dezodorantu či rovno sprchy. Podobne, ako však alkohol, ti bude marihuana chvíľu cítiť z úst. Našťastie, všetci dobre vieme, že sa za chvíľu pôjdeš extrémne prejesť, lebo si high, čo pach z úst prebije.

Máme však pre teba aj supertajný huličský tip – joint, rovnako ako cigareta, zanecháva pach všade možne. Oblečenie a tvoje ruky ním budú napáchnuté a ty prah domu prekročíš v jednom zelenom mraku, na znechutenie rodičov.

Klasické fínske bongo, vypušťák, fono či kačica (volaj si to ako chceš a požívaj to ako chceš) – skrátka akékoľvek použitie plastovej fľaše pach limituje a pokiaľ vodu šikovne odpraceš, pachu sa zbavíš, aj keby si si vypúšťal na parapete obývačky.

Veronika Skepta

Fretčia mama, maliarka podivných ezoterických obrazov a pestovateľka začínajúcej botanickej záhrady v petržalskom byte. Má na starosti externých článkarov, tvorbu obsahu a textov na weboch, popisy, SEO optimalizáciu...