Domáce bongo? Ľahko a rýchlo – HERB D-I-HIGH

Môže sa človek nazývať milovníkom trávy ak ju nikdy nefajčil z bonga, ktoré bolo vyrobené výhradne len z toho, „čo dala príroda“?

Podomácka výroba bonga je doslova umením. Hoci ak aj ste vlastníkom reálneho bonga, tak nemôžete popierať dôvtip „jablčnej fajky“ či vynaliezavosť bonga „cez fľašu“.

Koniec koncov, domácka výroba bonga je činom kreativity a nie zúfalstva. Nehovoriac o tom, že cena dobrého bonga sa v predajni môže vyšplhať aj nad 100€. Avšak s balíčkom cukríkov napr.mamba, budete „high“ a to všetko len za necelé 2 eurá.

Bongo z plechovky či fľaše

Väčšina z nás pozná tradičné techniky podomáckej výroby bonga ako je plechovka či vodné bongo s využitím plastovej fľaše. Ok, ale už nie sú 80. roky a my pevne veríme, že si zaslúžite lepšie spôsoby výroby bonga ako sú tie z časov minulých. A tak na pomoc prichádza HERB a ponúka vám nové, kreatívne a jednoduché spôsoby výroby bonga a to od klasického „jabĺčka“ až po bongo „cez cukríky“.

Najlepšie zo všetkého je, že väčšina z týchto typov domáceho bonga sa dá vyrobiť s použitím jednoduchých predmetov, ktoré sa nachádzajú v každej domácnosti, ako napr. skrutkovač, rolka po kuchynských servítkach a alobal.

Takže, či sa už cítite na „kreatívne okienko“ alebo vám len chýba prostriedok na užitie si kvalitného materiálu, sme tu pre vás.

V nasledujúcom videu sa nachádza návod na výrobu našich obľúbených typov podomácky vyrobeného bonga:

Video: https://youtu.be/7XkpV0iXACc