Máš sakra zapaľovač?! Pekne zhúlené vtipy :D

Ráno, večer, v práci, na lavičke… Hodí sa vtip o trávičke.

Idú dvaja húliči po ulici a jeden vraví druhému: kámo, ty si ale fasa prasa. Ten druhý sa naňho prekvapene pozrie a pýta sa: „Chro?“

„Maminka, porozprávaj mi ako som prišla na svet.“ Jedného krásneho slnečného dňa sme s tatinom zasadili malé semiačko. Pekne sme sa oň starali, pravidelne zalievali a priali sme si, aby z neho vyrástla veľká zdravá kvetinka. Až sa objavili prvé malinké lístky a potom ďalšie a ďalšie a my sme sledovali ako nám pomaly vyrastá silná zelená rastlinka. Robila nám veľkú radosť a za deväť mesiacov sme vedeli, že už je pravý čas. Jemne sme ju otrhali, usušili, zmotali jointa a tak sme sa zhúlili, že sme pri šukaní zabudli na kondóm.

Pikér, tripér a húlič sedia v cele bez okien a dverí. To, ako sa tam dostali je im úplne ukradnuté.
Skôr premýšľajú o tom, ako sa odtiaľ dostanú. Odrazu vyskočí pikér. Mám nápad!!! Dáme si každý po lajne, rozložíme to tu do základov a postavíme si z toho vlastný hrad. Inšpirovaný tripér hovorí: mám lepší nápad. Ztripujeme sa a silou mysle sa prenesieme na krajšie miesto. Húlič natiahne ruku kde je drevena fajka so šiškou a hovorí: to chce kľud. Zahúlime, uvidíme.

Slony nájdu vrecko s trávou, otvoria ho a privoňajú. Mmmm, to je šmak. No hej, ale ako si ušúľame joint keď nemáme prsty? Poprosíme ježka nech nám zmotá, je na to odborník. Tak idú za ježkom, dajú mu model a poprosia ho o riadny kornút. Dajte mi pol hodinku chlapci. Keď sa vrátia, ježko leží na zemi nasračky, po tráve ani stopa. Ježko ty parchant, kde je naša tráva? Ježko si zakryje oči a kričí: zmiznite hnusné šedé obláčiky, zmiznite!!!

Ležia dvaja na zemi a húlia…………………..jeden padá.

tri mladé ženy sedia na lavičke pred konopným polom a smejú sa

Sedí Bob Marley v nebi na lavičke, vychutnáva si rasta brko a pohmkáva si reggae. Prisadne si boh a pýta sa. Ty Bob, neskúšal si niekedy spievať niečo iné ako reggae? Človeče, vždy som bol tak zhúlený, že mi iná melódia ani na um neprišla. Boh sa rozžiari a vraví: mám nápad. Si v nebi, nepotrebuješ zarábať prachy, ani ženy baliť na gitaru. Všetkého tu máme koľko len chceme. Čo keby si prestal húliť a skúsil zložiť inú hudbu?
Bob si potiahne… Potom si ešte raz potiahne… Dá si ešte jedného a vraví…
Dobrá tráva, čo?

Vieš podľa čoho zistíš, že si husto zhúlený? Keď sa rozvaľuješ doma na gauči a premýšľaš, kedy sa tvoj pes naučil lietať.

V rámci kozmického experimentu vyšlú do vesmíru tri rakety s tým, že sa vrátia až o päť rokov. Známa medzinárodná trojica kozmonautov si môže so sebou zobrať čo chcú. Rus si nechá naložiť plnú raketu vodky. Američan odlieta s plnou raketou žien. Slovák si naprace do rakety pol tony trávy. Po piatich rokoch pristáva prvá raketa, otvoria sa dvere a z nich vypadne ruský kozmonaut totálne na šalát. Z druhej rakety vylezie americký kozmonaut, v náručí drží dieťa a za nim vychádza ďalšie a ďalšie dieťa. Tretí vybehne z rakety slovenský kozmonaut. Beží 420 metrov ako o život, zastaví pred prvým technikom a kričí: Máš sakra zapaľovač??!?!!

Stretnú sa dvaja slepí a jeden vraví druhému: mám nápad… „Zahúlime a uvidíme.“

Tak čo? Uvidíme či zahúlime, alebo už sme zhúlení a nevidíme? 😀

Veronika Skepta

Fretčia mama, maliarka podivných ezoterických obrazov a pestovateľka začínajúcej botanickej záhrady v petržalskom byte. Má na starosti externých článkarov, tvorbu obsahu a textov na weboch, popisy, SEO optimalizáciu...