Ako užívať hašiš – HERB D-I-HIGH

Hašiš by sme mohli označiť za old-school využívaný hlavne v dobe mladosti našich starých rodičov. Zatiaľ čo na oko nevyzerá tak atraktívne ako zlatisté koncentráty, ktorých sú plné konopné fóra, hašiš bude mať vždy to povestné špeciálne miestečko v srdciach konopných znalcov.

Hašiš zo dna drvičky

Tak ako aj iné látky, rovnako aj hašiš je ľahké nájsť. Avšak tí, ktorí ho moc nepoznajú, budú zrejme prekvapení zistením, že na rozdiel od mnohých konopných olejov môže byť tento marihuanový koncentrát vyrobený len z troška prášku z dna vašej drvičky.

Jednoducho tento prášok umiestnite do rohovej časti mikroténového sáčku a medzi prstami tento prášok mrvte až kým sa z neho nevytvorí hnedá „hlinistá“ gulička. Niektorí si dokonca pomáhajú aj horúcou vodou, do ktorej sáčok ponoria aby sa tak uľahčil proces vytvorenia spomínanej hmoty. Môže to chvíľu trvať a tak sa nenechajte odradiť. Konečný výsledok je vždy hoden tej zdĺhavej snahy.

Fajčite ho v menších dávkach

Keďže rozdrvená marihuana obsahuje výrazne vyššiu koncentráciu THC než klasická tráva a hašiš je vlastne stlačená a koncentrovaná verzia drvenej marihuany, tak nie je prekvapujúcim faktom to, že má naozaj grády.

Práve z toho dôvodu sa odporúča fajčiť ho v malých dávkach. Skúste začať s dávkou menšou ako zrnko ryže. Účinky záležia od odrody trávy, ktorú ste použili, no vo všeobecnosti môžete očakávať relaxujúci pocit bez stresu a trošku „ chechtania sa“.

Hoci je výroba hašišu veľmi jednoduchá, tak práve jeho používanie je tou ťažšou stránkou. Existuje viac než len jedna metóda a každý z nás si určite nájde práve tú, ktorá mu najviac vyhovuje.