Ako ubaliť joint zo zlata?

Nechceš byť ďalej sedliakom? Je načase aby si si zafajčil zlatého johna. Fajči ako milionár, staň sa milionárom. Vydychuj dym a vdychuj bohatstvo. Porozmýšľaj nad tým, je to hotová veda. Ukážeme ti ako ubaliť jointa zo zlata.

Ak teda chceš 24-karátový zlatý john, potrebuješ toto: 24-karátové papieriky od Shine, filtračné papieriky, a niečo na zatláčanie.

Prvým krokom je samozrejme nadrvenie trávy – to už podľa toho ako to preferuješ. Priprav si filter zrolovaním kartónového papierika. Vezmi zlatý papierik a palcami z neho vytvor tvar „kanoe“.

Do spodnej časti umiestni trávu a rozmiestni ju rovnomerne. Ak ti trošku vypadne nemaj obavy, stáva sa. Držiac papierik na jednej strane vlož do opačnej strany filter a potom filter zatlač palcom aby bol pevne umiestnený. Teraz je čas na pridanie niečoho špeciálneho.

Pridaj si do svojho zlatého johna ešte trošku prášku (kief). Aby si predišiel rozpadnutiu blunta, navlhči papierik olízaním vnútornej časti alebo s použitím vlhkých končekov prstov.

Začni ho šúľať od filtra smerom nahor a daj si pozor, aby ti obsah nevypadol z opačného konca. Držiac filtrový koniec zlatého blunta palcom a ukazovákom začni pomaly rolovať tento koniec s tým, že druhou rukou budeš rolovať z opačnej strany.

Môžeš ešte obsah niečím zatlačiť hlbšie do blunta ak máš rád hustú zmes. Uzavri johna a užívaj si tvoje nadchádzajúce milióny 😛