Elektronická cigareta: Ohúrte priateľov parádnymi trikmi

Získala si vás elektronická cigareta a chcete svoj voľný čas okoreniť niečím neobvyklým? Napríklad zábavnými trikmi. Poďme si zopár z nich predstaviť.

Drak

Začneme niečím jednoduchším. Ak ste len začiatočník a pripadáte si ako blbec keď paru z cigarety vydychujete ústami, ,,drak” je niečo pre vás. Trik spočíva v tom, že dym z cigarety pomaličky vydychujete z nosa, čo veľmi pripomína fantastickú bytosť z minulosti.

Bubliny

E cigareta pri tomto triku nie je jediná, čo budete potrebovať. Pripravte si tiež šálku vody a slamku. Potiahnite a držte dym v ústach. Následne ho jemne fúknite cez slamku a sledujte, ako sa vytvárajú dymové bubliny. Je to vcelku fajn zábavka, ktorá na chvíľu zabije nudu. 🙂

Tornádo

Že je elektronická cigareta bezpečná? Veď dokáže spôsobiť tornádo! Ale pokoj. Iba také u vás doma. 🙂 Prezradíme vám, ako na to.  

Prvý krok znie: potiahnuť z cigarety. A poriadne. Potom pomaly vydychujte hustý dym na čo najrovnejší povrch, kde sa postupne nahromadí (ale pozor! Ak dym vydýchnete príliš prudko, stratí sa).

Vape / elektronická cigareta – Trik Tornádo – krok prvý

V prípade, že ste prvé kroky úspešne zvládli, budete mať pred sebou povrch zaplavený hustým dymom. Ak ste ich nezvládli, jednoducho viac trénujte.

Následne vás čaká posledný úkon. Prudké švihnutie rukou v smere hodinových ručičiek a mierne dohora. Tak, akoby ste chceli roztočiť koliesko.

Voilá, tornádo je na svete. Teda…ak ste dostatočne šikovní.

Aj napriek tomu, že postup znie zložito, v skutočnosti je to vcelku jednoduché. A navyše si tým dokážete získať okolitú pozornosť. 🙂

Vape / elektronická cigareta – Trik Tornádo – krok druhý

Hmla

Chcete zapôsobiť? Ste v klube a rozmýšľate ako zaujať okolitý dav? Máme pre vás skvelý trik, ktorý je navyše veľmi jednoduchý.
 
Vezmite si pohárik chladeného nápoja, najlepšie ak by to bol pohárik na whisky (kvôli širokému priemeru).

Nechajte si v pohári aspoň polovicu drinku. Teraz si potiahnite z cigarety a priložte si pohár k perám akoby ste išli piť. Veľmi pomaly paru vydychujte. Ak to robíte správne, mal by sa pohár začať napĺňať, no zároveň by mal zostať na hladine kvapaliny. Ako mágia, že? 🙂

Veronika Skepta

Fretčia mama, maliarka podivných ezoterických obrazov a pestovateľka začínajúcej botanickej záhrady v petržalskom byte. Má na starosti externých článkarov, tvorbu obsahu a textov na weboch, popisy, SEO optimalizáciu...