Ako sa čistí fajka na trávu?

Tvoja obľúbená fajka na trávu má už niekoľko rokov a ty si ju stále nevyčistil? Nebuď prasa, chuť z takej špinavej fajky musí byť predsa odporná! Sa pozri, čo za hnus fajčíš! Čekni náš návod na čistenie fajky, vyskúšaj a uvidíš, že fajka bude ako nová. Zaberie ti to len pár minút tvojho drahocenného času.

Návod sme rozdelili do jednoduchých krokov, aby to pochopil každý. Áno aj ten, kto číta tento návod po tom, čo si naložil do fajky až príliš veľa :D.

Krok 1 – Fajka a mama v kuchyni

Nasyp do kotlíka fajky soľ. Áno soľ, úplne obyčajnú soľ. Tak šup k mame do kuchyne, odsyp trochu soli a nasyp ju do kotlíka, akoby si tam dával matroš. Nezabudni vybrať sitko, ktoré prosím ťa rovno vyhoď a kúp si nové.

Krok 2 – Fajka a detektívna práca

Pohľadaj nejakú misku, najlepšie keramickú, či z hrubého skla o trochu väčšiu ako je fajka. Teoreticky môže byť aj plastová, no musí to byť hrubší a kvalitnejší plast. Prečo? Pretože tam budeš liať vriacu vodu a chemikálie.

špinavá fajka na marihuanu

Krok 3 – Fajka a učíme sa používať googel

V tomto kroku budeš potrebovať nejaký čistiaci prostriedok. Najlepší by bol čistič určený práve na čistenie fajok a bong. Pýtaš sa kde ho kúpiť? V ktoromkoľvek smokeshope či headshope. Google máš načo? 😀 Zadaj do vyhľadávania napríklad čistič bong, alebo čistiaci prostriedok na bongá a môžeš vyberať. Ak si zúfalý, či už kvôli finančnej situácii, alebo času, môžeš použiť čistý lieh, ocot, či ústnu vodu. Nefungujú až tak dobre ako čistiace prostriedky na to určené, ale pomôžu vyčistiť ten najväčší bordel. Dokonca taký lieh môže poškodiť farbu na fajke, alebo zanechať v nej pachuť. Keď si konečne našiel čistič, nalej ho do pripravenej misky spolu s vriacou vodou.

Krok 4 – Fajka a miešačka

Vlož tú tvoju prasiacku fajočku do misky s pripraveným čistiacim prostriedkom a miešaj. Len prosím nie rukami! Zober si nejakú lyžičku alebo niečo na miešanie. Keď si domiešal, nechaj to močiť ešte približne 5 minút.

Krok 5 – Fajka a ručné pranie

Fajku opatrne vyber z misky a opláchni pod teplou tečúcou vodou. Dávaj pozor, aby ti klzká fajka nespadla a nepoškodila sa. No buď jemný!

Bongmaster čistič odporúča každé prasa
Bongmaster čistič odporúča každé prasa

Krok 6 – Fajka a chlpaté drôty

Napriek tomu, že si použil správny čistiaci prostriedok, vo fajke mohli zostať hrubé nečistoty. Najlepšie, čo môžeš použiť na vyčistenie hlbokých útrob fajky sú fajkové čističe. Sú to také chlpaté, ohybné drôty :D. Znova ťa odkazujeme na internet či smokeshopy. Pokiaľ nemáš tieto chlpaté drôty, skús použiť vatové tyčinky (pichy do ucha) a papierové servítky.

Krok 7 – Fajka a karma za prasiactvo

Ak si svoju fajku na trávu nečistil naozaj sto rokov, je pravdepodobné, že na nej bordel ešte zostal. Keďže si také prasa, stihne ťa trest! Tento celý postup opakuj aj 2 alebo 3 krát. Karma za prasiactvo a lajdáctvo ťa dobehla :D:D:D. Nezabudni ešte niekoľko krát fajku dôkladne vypláchuť, nechceš predsa fajčiť čistiaci prostriedok, či? :D.

Vyčistenú fajočku nechaj poriadne vyschnúť. Cez mokrú fajku si moc nepofajčíš. Ak sa ti náš návod páčil, čekuj náš blog a lajni nám náš FB Húlič.sk, kde budeš mať všetky novinky pod nosom!

Keep calm & smoke weed

Článok pre teba pripravila: Skepta

Veronika Skepta

Fretčia mama, maliarka podivných ezoterických obrazov a pestovateľka začínajúcej botanickej záhrady v petržalskom byte. Má na starosti externých článkarov, tvorbu obsahu a textov na weboch, popisy, SEO optimalizáciu...