Vaporizéry – Nový a vylepšený Arizer Solo II je vysneným vape-om

Pokiaľ ide o vaporizéry, tak má každý svoje preferencie. Z veľkej časti sú to hlavne tri veci, ktoré spotrebiteľ vždy hľadá: chutná para, prenosnosť a spoľahlivosť. Keď nakupujete vaporizér (vapík), ľahko sa dostanete do rozpakov z dôvodu obrovského množstva možností. Takže ak si prajete zariadenie, ktoré vyniká v uspokojení spotrebiteľa, Solo II je pre vás ako stvorený.

Nový a vylepšený Solo II

Pred Solo II sme tu od firmy Arizer mali zariadenie Solo. Ak by sme tvrdili, že to bolo zariadenie ktoré by si človek obľúbil, ukrivdili by sme mu a podhodnotili ho. Teraz však Arizer vzal všetko to, čo ľudia na jednotke milovali a vylepšil to o niekoľko úrovní. Pokúste sa naň nájsť čo i len jedinú zlú recenziu.

Poďme sa pozrieť rovno na to, čo môžete očakávať od tohto skvelého zariadenia. Na začiatok poviem, že vaporizér Arizer Solo II ponúka šluky, ktoré sú tak čisté a chutné, že je ťažké s tým prestať a odložiť ho späť do vrecka. Nehovoriac o tom, že z neho dostanete neskutočné dymové obláčiky. A to všetko vďaka kompletne sklenenému mechanizmu. Sklenená aromatická trubica je odnímateľná a to znamená, že ju môžete vybrať, naplniť ju svojou obľúbenou odrodou, vložiť spať do zariadenia a ďalej sa neobávať o nič, len zážitok.

Ak ste produktívnym nadšencom konope, ktorý je stále na cestách, tak je vhodné podotknúť, že si môžete so sebou nosiť pár dodatočných naplnených aromatických trubíc a teda keď príde chvíľa na výmenu, jednoducho nahradíte plnú za prázdnu a je to. Avšak toto nie je jediná vec, ktorá tento odparovač robí atraktívnym pre aktívneho nadšenca. Toto zariadenie je totiž taktiež kompaktné a prenosné. Nehovoriac ešte o jeho nízkej hmotnosti. Takže ak dostanete chuť, jednoducho a rýchlo ho viete vytiahnuť z vrecka a šupnúť zase naspäť. Taktiež si ho však môžete pripevniť na opasok s použitím sponky, ktorá je súčasťou balenia.

Rýchly, jednoduchý, trvácny a precízny

Čo sa týka používania Solo II tak to rozhodne nie je jadrová fyzika. Sú na ňom 3 tlačidlá, ktoré budete používať: menu, šípka hore a dole. Pre zapnutie Solo II jednoducho súbežne podržíte tlačidlá menu a šípky nahor. Do 6 sekúnd sa rozsvieti pekná LCD obrazovka a začne odpočítavať od 6 po nulu. Akonáhle sa odpočítavanie skončí, privíta vás nápisom „Ahoj“ a peknou usmievajúcou sa tvárou.

Čo sa týka LCD obrazovky, zobrazuje nielen nastavenie teploty ale aj súčasnú teplotu. Pre zmenu teploty stlačte šípku nahor alebo nadol. Precíznosť dosiahnete vďaka dvom módom nastavenia teploty. Tú môžete nastavovať v skokoch po 10kách ale aj po 1kách.

Obrazovka Solo II taktiež ukazuje presnú kapacitu batérie. Avšak je nepravdepodobné, že sa na túto hodnotu niekedy pozriete, keďže je Solo II navrhnutý pre celodenné používanie. V praxi je na jedno nabitie schopný 20 použití a to už je niečo.

Záver

Na záver môžeme kľudne dodať že Solo II je úžasným zariadením. Nielenže sa zapína rýchlosťou svetla ale je aj jednoduchý pre používanie. S teplotou viete zaobchádzať neskutočne precízne a pobafkávať môžete hodiny a hodiny, prijímajúc čisté a chutné šluky ako doma tak aj na cestách. Nečudujeme sa teda ošiaľu okolo neho.

Toto všetko je súčasťou balenia Solo II,

 • 1 x Solo II Viacúčelový mikro-ohrievač
 • 1 x Solo II nabíjačka
 • 1 x Solo II sklenená aromatická trubica (90mm)
 • 1 x Solo II sklenená aromatická trubica (110mm)
 • 1 x Solo II sklenená aromatická miska
 • 1 x Solo II Spona na opasok
 • 2 x Solo II Silikónové čiapočky
 • 4 x Solo II Filtre z nehrdzavejúcej ocele
 • 1 x Nástroj na miešanie z nehrdzavejúcej ocele
 • 1 x Vzorka aromatických rastlín
 • 1 x Užívateľský manuál

Za 222 € je to viac ako rozumná voľba. Dokonca aj bez všetkých tých dodatočných vecičiek je samotný vapík hodný každého centu.