Ako ubaliť dokonalý joint- HERB- D-I-HIGH

Naučiť sa ako ubaliť dobrý joint, je ako naučiť sa jazdiť na bicykli, vymeniť koleso auta alebo byť zručný v kuchyni – prichádza to jednoducho s vekom a akonáhle sa to naučíte, už to nezabudnete. Hoci teraz sa nám to môže zdať až smiešne, no určite si každý z nás pamätá ten „boj a frustráciu“ pri balení svojho prvého jointa: neposlúchal papierik, vypadávala nám tráva všade navôkol a po olízaní lepiaceho prúžku na papieriku sme tak akurát mali plné ústa trávy. Avšak akonáhle sa to človek naučí, zistí, že na svete takmer niet viac uspokojujúceho pocitu ako ten blažený pocit po ubalení dokonalého johna. Je to jednoducho umenie. Balenie johna je taktiež hlboko meditačným procesom – niečo ako záhradkárčenie či štrikovanie – a v mnohých ohľadoch je dokonca tak upokojujúce ako samotné fajčenie johna.

Aby sa človek naučil správnu taktiku balenia tak si to vyžaduje čas a trpezlivosť. Možno by ste si mali najprv zafajčiť a až potom si v kľude sadnúť s gramom trávy a balíčkom papierikov. Ak sa obávate toho, že pri svojich počiatočných pokusoch premárnite zbytočne veľa trávy v podobe nekvalitne ubalených johnov, niektorí odporúčajú použiť látku podobnej konzistencie ako napríklad oregano či kávu.

Je jedno akú techniku si osvojíte, no jedno je jasné, nikdy si nekupujte baliaci strojček. Nielenže sa s týmito strojčekmi ťažko narába, dokonca aj balia hrozné jointy (plus priznajme si, je to jednoducho trápne).

Nasledujúce video vám krok po kroku ukáže proces balenia jointu aby tak jediným „baliacim strojčekom“ boli špičky vašich prstov.

 

Video: https://youtu.be/-4C1N01mxNs