Aký darček pod stromček zaručene poteší tvojho húliaceho kamaráta?

…samozrejme, v inej krajine, keďže prechovávanie omamných a psychotropných látok je na Slovensku ilegálne. V spolupráci s bongoshop.sk sme pre teba vybrali niekoľko originálnych, zábavných a vtipných darčekov do pár eur. Takýto darček tvojmu liberálnemu kamarátovi pod stromčekom zaručene vykúzli úsmev na tvári.

darček pre huliča váha

Nová váha ako ideálny darček


Aj keď má tvoj kamoš s inhalovaním zelenej rastlinky veľmi dobré skúsenosti, váha na premeriavanie množstiev mu určite nezaškodí. Všetci vieme, že dodávateľ zvykne kde-tu ubrať alebo nám povie, že nám ešte prihodil, pričom doma zistíme, že to jeho „extra“ skutočnosti znamená 0,01 gramu. Máme preňho skvelý darček!

Vianoce u húliča. Aký darček vybrať? Drvička

Drtička je základ


Čudoval by si sa, koľko milovníkov zeleného sa s natrhávaním a drobením rastlinky zaoberá ručne, miesto toho, aby to za tri sekundy vyriešili poriadnym grinderom. Samozrejme, správne nadrtenie si vyžaduje množstvo skúseností, no vďaka šikovnému zariadeniu rozhodne ušetríte množstvo času, pracnej námahy a stratených miligramov, ktoré si omylom rozfúkaš po obývačke.

Ochutené papieriky


Na cigarety aj necigarety. Klasické čierne OCB-čka z trafiky sú jedna vec, no na bongoshop.sk nájdeš veľký výber, pričom nechýbajú ani ochutené varianty. Skúšal si už niekedy ťahať z čučoriedkového či jahodového papierika? Takýto zážitok ti rozhodne odporúčame a obyčajným papierikom dáš okamžite zbohom. Ochutené cigaretové papieriky sú skrátka budúcnosť.

Vianoce u húliča. Aký darček vybrať? Bongo

Ak máš peniaze navyše…


…tak poriadne vodné bongo je to pravé. Ak sa s kamošom chcete konečne vykašľať na tvorenie plastového odpadu desiatkami poprepichovaných či poprepaľovaných PET fľaší, z ktorých následne smrdí celé sídlisko, investícia do bonga je rozhodne dobrým nápadom. Predaj bonga je jedna z vecí, na ktoré sme experti.

Na bongoshop.sk ich nájdeš široký výber, od najzákladnejších variantov až po tie najprepracovanejšie, ktoré ti sofistikovane doručia ten poriadny trip.

Na rovnakej adrese pritom hľadaj všetky spomínané darčeky, ktoré obdarovanému vyčaria na tvári rovnaký úsmev, ako keby si mu k tomu prihodil pytlík s gramom navyše.

Tak čo si pripravený na tohtoročné vianoce? Čítaj ďalší článok s radami ako sa pripraviť na vianočné sviatky TU.

Veronika Skepta

Fretčia mama, maliarka podivných ezoterických obrazov a pestovateľka začínajúcej botanickej záhrady v petržalskom byte. Má na starosti externých článkarov, tvorbu obsahu a textov na weboch, popisy, SEO optimalizáciu...