THC: Takto zatočíš s opicou po prehúlenej noci!

THC a opica? Je to vôbec možné? Aj marihuana, známa svojimi pozitívnymi účinkami, vie v tele narobiť peknú šarapatu, keď to s ňou preženieš. Následky takého záťahu sa čiastočne môžu rovnať následkom prepitej noci. Letargia, otupenosť, bolesť hlavy, či citlivosť na svetlo sú len niektoré z príznakov ktoré si už určite neraz pocítil aj ty. Ako sa z takého stavu dostať?

Mladá žena drží v ruke hrnček zdobený konopnými lístkami

Veľa THC a deň „po tom“

Marihuana vysušuje a preto si pomôžeš, ak budeš piť vodu preventívne pred párty, počas párty no a hlavne po nej. Prípadne si do vody pridaj aj trochu mäty a citróna. To ti nabudí telo aj zmysly. Nič nepokazíš ani riadnou dávkou vitamínov, ideálne z čerstvého ovocia. Káve sa na teraz radšej vyhni a keď tak ju nahraď zeleným či bylinkovým čajom. Tekutiny a vitamíny sú dnes tvoj najlepší kamarát.

Mladá žena sa sprchuje

Ďalej si dopraj výdatné raňajky, aby si si doplnil sily. Riadna dávka proteínu ťa určite postaví na nohy raz-dva! Daj si sprchu! Nič ti nepomôže k tomu, cítiť sa ako nový, čerstvý človek tak ako keď sa umyješ a oblečieš do čistých šiat. Ak v tento deň musíš ísť do práce alebo kamkoľvek inam a stále sa necítiš dobre, môžeš si dopomôcť tabletkou proti bolesti. Ak ale nemáš žiaden plán a ostávaš doma, sprav si radšej pohodlie a oddýchni si, kocovina už teraz odznie aj sama.

Vodné bongo ako alternatíva

Vodné bongo môže byť vhodnou alternatívou, ak sa na to cítiš. V duchu hesla „klin sa klinom vybíja“ si môžeš skúsiť doplniť hladinku. Osobne by som sa radšej vyhla fajčeniu tabaku, z ktorého ti môže byť ešte horšie.

Článok pre teba pripravila Sheena

Monika Sheena

Copywriterka, pivná someliérka, “psia mama” a samozvaná ambasádorka za marihuanu a jej liečebný potenciál. Pre hulic.sk funguje ako externá copywriterka, v článkoch sa rada venuje hlavne kultúre a histórii spojenej s fajčením.