Byť platený za fajčenie trávy? Sestričky od 420 Nurses sú za to platené!

V Americkom marihuanovom priemysle je viacero spôsobov ako zarobiť peniaze. Verte či nie, no len samotný dobrý vzhľad vám v dnešnej dobe dokáže zarobiť slušné peniaze. Opýtajte sa sestričiek od 420ky – sociálnej siete plnej sexi dievčat fajčiacich marihuanu. A práve týmto si vedia zarobiť na slušný život. No nie je to len miesto pre sexy babenky aby mohli s niekým zdieľať johna – je to skôr niečo ako domov. Miesto, kde sa človek nikdy necíti sám a áno, hľadajú nové posily.

Keď sa povie „zelené zamestnanie“ tak sa človeku evokujú profesie ako záhradníci, pestovatelia či praktickí lekári. No v tomto priemysle je aj iný spôsob zárobku. A začať môžete aj hneď teraz.

Byť platený za fajčenie trávy a dobrý vzhľad? Znie to ako sen každého z nás, no verte či nie, je to tak. Opýtajte sa členiek 420 Nurses – sociálnej siete plnej nádherných modeliek, ktorých úspech je podmienený ich vášňou.

Všetko to začalo v roku 2009 v kalifornskom Los Angeles. Skupina motivovaných mladých žien chcela vytvoriť miesto, kde by dievčatá mohli byť samé sebou a rovno si tým aj zarábať. Dnes, o viac ako 10 rokov neskôr, má stránka tisícky členiek, ktoré si zarábajú slušné peniaze za modeling a fajčenie trávy.

Síce tu dámy nie sú na to, aby vám predávali matroš, vždy sú ale pripravené na poriadnu párty. Ak teda za veľkou mlákou plánujete nejakú udalosť ako oslavu a podobne, môžete im zaplatiť a to nie len za ich promenádu, ale aj poskytovanie trávy do bonga na vašej oslave a jej spoločné užívanie si.

Taktiež sa môžete stať členkou 420 Nurses

Zdá sa, že 420 Nurses hľadajú posily. V skutočnosti vítajú nové členky na dennom poriadku. To znamená, že sa taktiež môžete stať jednou z nich. Začnite hneď! Najlepšie na tom je, že táto práca nevyžaduje žiadne potrebné skúsenosti. Ak ste nikdy nebola modelkou – nevadí! Ukážu vám ako na to.

Či sa už snažíte stať modelkou, kozmetičkou alebo fotografkou – 420 Nurses vám s tým vie pomôcť. 420 Nurses verí v dosiahnutie vašich cieľov skrze seba-motiváciu a je práve na vás, ako ďaleko to chcete dotiahnuť. Áno, prihlásenie sa je jednoduché. No ako u akejkoľvek inej kariéry tak aj tu, ak sa chcete pohnúť vpred potrebujete si prejsť cez určité kariérne fázy. A teda áno – vyžaduje si to určitú dávku snahy.

Nepotrebujete žiť v štáte v ktorom je marihuana legálna. V skutočnosti môžete žiť kdekoľvek na svete aj v Slovakistane a napriek tomu sa stať členkou 420 Nurses. Všetko čo potrebujete je zanietenie a vzťah k životnému štýlu 420 Nurses.

Ak sa chcete členkou stať ešte dnes, choďte na ich stránku a registrujte sa. Za 79,99 tu dokonca nájdete aj začiatočnícku sadu, ktorá vám pomôže so začiatkom a nakopne vás. Obsahom sady je 1000 vizitiek, 3 tielka, prístup k foteniam a udalostiam a mnoho ďalšieho.