Marihuana – Zopár prefíkaných tipov ako ju dobre schovať

Marihuana je rastlinka, pre ktorú je dobre mať vymyslený úkryt pre každú príležitosť. Či už chceš zabrániť mame v sklamaní z vlastného dieťaťa, alebo máš spolubývajúcich s lepkavými prstami, poradím ti skrýše na doma, ktoré neodhalí ani policajný pes. Ak potrebuješ dobrý tip na bezpečný prenos po meste, alebo pri cestovaní, pomôžem aj v tejto oblasti. Ako sa zbaviť zápachu a neodhaliť svoj úkryt? Vyskúšaj to takto!

Marihuana a jej nezameniteľný odor: Ako ho eliminovať?

Marihuana je vo svojej čerstvej, aj sušenej forme veľmi aromatickou rastlinou. Jej zápach je ľahko rozpoznateľný a preto, ak ho niekto chce nájsť, vďaka tejto aróme odhalí akúkoľvek skrýšu v priebehu pár sekúnd. Najdôležitejší krok, pri snahe vytvoriť neodhaliteľnú skrýšu, je teda eliminácia marihuanového smradu. To ako veľmi sa musíš snažiť, záleží od závažnosti tvojej situácie. Môžeš skombinovať viac možností, alebo bude stačiť len jedna.

Šiška marihuany v rukách, vybraná z malej okrúhlej priehľadnej krabičky

Jedným z najpopulárnejších a najefektívnejších predmetov, ktorý neprepustí žiaden puch, je zaváraninový pohár. Existujú v rôznych veľkostiach a určite nejaký vždy nájdeš priamo doma. Vlož doň svoj matroš, poriadne uzavri a odlož na spoľahlivé miesto.

Okrem toho môžeš svoju trávu zabaliť na tesno do potravinárskej fólie, alebo alobalu. V takom prípade buď opatrný aby si si nerozmačkal šišky. Možnosťou je tiež použiť viaceré Zip sáčky. Zabaľ to do sáčku, fólie a následne do zaváraninového pohára a nevyčmuchá to ani cvičený vlčiak, nie to ešte mama.

Dreamboxy ťa v skrývaní dovedú na úplne nový level!

Dreamboxy sú stelesnením príslovia, „Pod lampou je najväčšia tma.“. Tieto šikovné skrývačky, sú zakamuflované ako každodenné predmety, ktoré sú často aj funkčné. Nájdeš ich v rôznych variantoch. Základné sú obyčajné krabičky, ale tie špeciálne môžu byť navonok zapaľovačom, kefou na vlasy, konzervou pre psa, či nástennými hodinkami. Môžeš ich kúpiť v Smokeshope, alebo zapojiť kreativitu a využiť nejaký praktický a nenápadný predmet, ktorý už máš doma.

Čierny podnos, sklenený pohár so šiškami marihuany, jointy, drvička a krabička s podrvenou bylinou

Ako málo očividná poslúži stará elektronika, napríklad nefunkčný stolný počítač. Skvelou skrýšou, ktorá tiež eliminuje zápach, je nádoba s kávou. Tu sa však treba ubezpečiť, že ju nenájde iný kávičkár.

Dreambox je veľmi praktickou pomôckou, aj pre prípad, že svoj matroš chceš zobrať so sebou von, alebo s ním cestovať. Okrem vyššie spomínaných dizajnov, je možné nájsť aj šperky a prívesky, falošné plechovky a fľaše od nápojov a ďalšie ľahko prenosné a zároveň nenápadné predmety.

Marihuana na verejnosti: Na čo si dať pozor a ako sa vyhnúť problémom?

Marihuana a jej užívatelia po novej zmene zákona už nebudú trestaní tak prísne, ako doteraz, vždy je však dobré byť zvlášť opatrný a za každú cenu sa vyhnúť problémom, nedajbože, zabaveniu tvojho matroša.

Šišky marihuany v malej okrúhlej priehľadnej krabičke, držanej v rukách

Ak sa s ním chystáš cestovať, alebo ho mať so sebou na párty, snaž sa vždy myslieť dopredu. Okrem eliminácie zápachu a dobrého úkrytu, je dobré, mať pri sebe iba obmedzené množstvo. Povedzme, že do hmotnosti, za ktorú je najnižšia trestná sadzba. V takomto prípade, ale hlavne v prípade, kedy máš pri sebe viac než to, je múdre, aby si to celé nikdy nemal pokope. Rozdeľ to do viacerých, dobre izolovaných skrývačiek, a rozmiestni to na čo najviac miest – do bundy, batohu… .
Je šanca, že keď ti náhodou niekto nájde menšie množstvo, že ťa nechá na pokoji.

Či sa nám to páči, alternatívne vyzerajúci ľudia vždy vzbudzujú najviac podozrenia. Takže ak napríklad nosíš dready, musíš byť o to prešpekulovanejší.

Máš nejaké vlastné triky, ako svoj zelený poklad ukryť pred neželanými osobami? Podeľ sa o ne v komentároch.

Monika Sheena

Copywriterka, pivná someliérka, “psia mama” a samozvaná ambasádorka za marihuanu a jej liečebný potenciál. Pre hulic.sk funguje ako externá copywriterka, v článkoch sa rada venuje hlavne kultúre a histórii spojenej s fajčením.