Wake & Bake s Mikeom Tysonom

Bývalá boxerská superhviezda Mike Tyson je na svojom dôchodku pilný ako včelička. V roku 2016 založil firmu Tyson Holistic Holdings (dnes už The Ranch Companies). Pod túto značku patrí aj jeho obrovský projekt Tyson Ranch, na ktorom začal pracovať po tom ako v roku 2018 v Californii prešiel zákon o legalizácia marihuany.

Budíček o piatej

Mikeov budíček zvoní o piatej ráno a svoj deň začína, pre mnohých z nás ideálne, prvým jointom.
Potom si hodinu zabehá, naraňajkuje sa s rodinou a nechá sa odviezť do kancelárie. Čo v jeho prípade znamená, že sa zastaví na niekoľkých stretnutiach, pravidelne fajčí jointy a vo všeobecnosti buduje obrovský areál, ktorý by sa mal stať rajom pre všetkých podporovateľov Marihuany.

Mike tyson vydachuje dym siska marihuany

Fajčiarske potreby a Zelený Disneyland

Marihuana sa nepestuje priamo v areáli, ale Tyson Ranch spolupracuje s niekoľkými vyberanými pestovateľmi. Ich cieľom je produkovať len tie najkvalitnejšie odrody a podporovať výskum o liečivých benefitoch marihuany. Produkujú taktiež merchandise, CBD pamlsky pre psy, bylinky na čaj, masážne krémy či fajčiarske potreby.
Pre samotný areál sú ale naplánované veľké veci. Na pozemku veľkom takmer 420 akrov ( cca 170 hektárov) bude stáť aj Tyson Univerzita, ktorá bude vyučovať pestovanie a kultiváciu marihuany.
Okrem toho tam plánuje amfiteáter pre hudobný festival, „glamping“ (luxusné) stany a dokonca aj aquaparkovú atrakciu Lazy river, na ktorej sa môžu návštevníci nechať unášať a vychutnávať kvalitného jointa vyše hodiny.

Nemal o čom premýšlať

Mike Tyson na cannabis nedá dopustiť, vzhľadom na to, že sa vďaka nemu dostal zo závislosti na alkohole a tvrdých drogách. Vo svojom podcaste dokonca prehlásil, že na jeho ranči spolu so známymi vyfajčia cez 10 ton mesačne. Preto keď zistil, že svojím pričinením môže okrem iného pomôcť veľa ľuďom, neváhal ani sekundu. Do budúcnosti tiež plánuje vytvoriť viac Tyson Ranchov, v iných krajinách kde je marihuana legálna.

zdroje: tysonranch.com , https://edition.cnn.com/, metro.co.uk, people.com

Jasmin

Študentka marketingu, ktorá sa zaujíma o životný štýl, módu a krásu. Píše články o rozličných pútavých témach.